Řešení pro média

S námi můžete oslovit miliony uživatelů.

 

Dostaňte váš unikátní obsah k lidem

Potřebujete pro svůj mediální web nové návštěvníky a chcete na internetu dále růst? Oslovte potenciální čtenáře na PC nebo mobilním zařízení. 

Naše reklamní řešení je přizpůsobeno mediálním společnostem všech velikostí, které provozují mediální weby. Naše řešení je vhodné pro akvizici nových návštěvníků, čtenářů a zvýšení celkové návštěvnosti vašeho webu.

Získejte další efektivní marketingový kanál mezi vaše zdroje návštěvnosti a zajistěte si nové čtenáře.

New Project (24)

Výhody řešení

Noví čtenáři

Dáte o sobě vědět novým čtenářům a zviditelníte váš mediální portál u cílové skupiny.

Více impresí

Zobrazíte více reklamních bannerových a inzertních ploch na vašem webu.

Cílení

Využijte širokých možností cílení na lokality, desktop, tablet, mobil nebo segmenty zájmu.

Dlouhodobý růst

Zajistíte růst počtu návštěv a reálných uživatelů dle vašich potřeb v dlouhodobém časovém horizontu

Časté dotazy

Jak identifikuji návštěvnost na webu?

Návštěvy identifikujete v rámci Google Analytics. Pro každou kampaň nastavíme UTM parametry, které slouží k identifikaci návštěv v rámci Google Analytics.

Odkud návštěvnost na náš web přichází?

Nakupujeme v rámci desítek reklamních sítí, kde jsou zapojeny desetitisíce webů, mobilních aplikací, majitelů domén a specifická reklamní inventory např. pro push notifikace. Reklamní sítě nezveřejňujeme v rámci našeho know-how. V rámci Google analytics identifikujete pouze naši kampaň, jakožto zdroj návštěvnosti.

Z jaké lokality návštěvnost na náš web přichází?

To záleží na vaši volbě. Pokud chcete cílit českého uživatele, nastavíme kampaň cílenou na uživatele v České republice. Umíme cílit i na konkrétní města.

Jaké nabízíte možnosti cílení uživatelů?

Uživatele lze cílit dle lokality, segmentu zájmu, klíčových slov a zařízení. Nicméně je potřeba mít na vědomí, že čím větší zásah si přejete, tím je potřeba volit širší cílení. 

Jaké garantujete pravidla „content policy“?

Vaši propagaci nezveřejníme na stránkách s nelegálním a protiprávním obsahem nebo na stránkách pro dospělé. Stejně tak očekáváme, že i váš obsah neporušuje tyto zásady.

Jakým způsobem lze smluvit návštěvnost na náš mediální web?

Ve většině případů se domlouváme s klientem na měsíční horizont propagace, kdy nám klient sdělí počet návštěv, které chce na svůj web získat a další vstupní informace. My si poté s klientem odsouhlasíme cenu na následující měsíc dopředu a domluvíme se pokud jsou očekávání obou stran reálná.

Je možné domluvit test propagace?

Ano. Tímto způsobem postupujeme ve všech případech.

Jakým způsobem stanovujete cenu?

Cenu stanovujeme až na základě vstupních informací, požadavku klienta a odhadu. Cenu za jednu návštěvu si vždy odsouhlasíme dopředu. Přesnou cenu vám ve smluveném období garantujeme.

Kolik návštěvníků mohu získat na náš mediální web?

Návštěvnost vašeho webu dokážeme zvýšit o 20 – 100%. Pokud je návštěvnost vašeho webu 1 000 000 návštěv měsíčně, zvýšíme návštěvnost vašeho webu minimálně o 200 000 návštěv měsíčně.  

Na základě jakých dat fakturujete?

Fakturujeme vám na základě reálných výsledků počtu návštěv (visits) dle Google Analytics. Fakturu dostanete na konci každého měsíce.

Jaké jsou technické podmínky propagace?

Váš portál musí běžet na zabezpečeném protokolu HTTPS. 

Potřebujete přístup do Google Analytics?

Ano. Je potřeba nám přidělit přístup k vašemu účtu nebo nám poskytnout přístup k výběru dat, ve kterém identifikujeme kampaně.

Jaké jsou obecné podmínky propagace?

Obsah vašeho webu nesmí porušovat běžné zásady obsahu, zejména obsahovat nelegální a protiprávní obsah. Obsah vašeho webu nesmí obsahovat škodlivý kód.

Jak začít?

Kontaktujte nás a mi vás provedeme kompletním procesem.

Zaujalo vás naše reklamní řešení? Chcete více informací? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.